| Sadness12 a întrebat:

Cum iti dai seama ca un baiat te place chiar daca nu vrea sa-ti spuna? Dau funda

5 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Pune mana pe fund

| Nomoreregretstb a răspuns:

Se uita in ochii tai, iti analizeaza fiecare miscare, parte a corpului, este atent si fascinat de orice spui sau in unele cazuri te tachineaza

| seth2016 a răspuns:

Exista cateva semne la care sa fii atenta:

- pozitia corpului fata de tine - labele picioarelor sunt indreptate catre tine, tot corpul indreptat spre tine, iti copiaza miscarile, pozitia

- cand incepe sa vorbeasca cu tine se aranjeaza (parul, hainele)

- incearca sa para mai mare decat e, de ex. isi pune mainile in sold / o mana in sold, in buzunar

- se uita mai mult la tine - poti sa flirtezi din priviri cu el, vezi cum reactioneaza

- e brusc interesat de ce esti si tu interesata (de ex. te duci undeva si gaseste un motiv sa fie si el pe acolo)

- observa ceva schimbat la tine

- la finalul unei discutii cu tine are un moment de ezitare, parca ar vrea sa mai spuna ceva

| xunshu a răspuns:

Felul in care te priveste. Te priveste diferit fata de alte fete? Ii se schimba starea de spirit cand te vede? Atunci clar te place. Te tachineaza sau pur si simplu nu poare sta fara sa vorbeasca cu tine. Astea's cele mai vizibile semne.

| yonutmaf a răspuns:

I se scoala p***la cam tare