| Andreea2456 a întrebat:

Buna,e posibil ca toate testele de sarcina sa fie negative si sa existe o sarcina totusi?
Mi a intarziat menstruatia de 3 luni
La sfarsitul primei luni dupa ce menstrautia nu mi venise am facut 3 teste, toate negative
Si am mai facut acum a 3-a luna un test..si el tot negativ
Vomit pe fiecare zi, ametesc si nu mi explic ce poate fii!
Sa nu mai zic ca parca simt ca imi creste burta(asta poate e in capul meu)laughingDar doar asa zic si eu

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Posibil o sarcina ectopica, sau vreo tumoare.
Mergi la medic!

| Emilian65 a răspuns:

Dacă testele de sarcina au fost negative și tu ai semne de gravidie, de ce nu consulți un medic ginecolog?

| Robert2526 a răspuns:

Nu esti insarcinata, ce naiba, ai de gand sa faci teste de sarcina pana la 9 luni si sa stai in stres? 3 luni fara menstruatie insa este foarte mult, trebuie sa mergi cat mai rapid la ginecolog pentru o ecografie sa vezi care este cauza.