| Twister09 a întrebat:

Buna,
Este adevărat că daca fosta mea prietenă a fost virgină si am dezvirginat-o eu, te va tine minte toată viața sau o vreme? Si ca te va cauta?
Unii prieteni asa zic si vreau sa stiu daca e chiar asa.
Multumesc

11 răspunsuri:
| RoCkKiD a răspuns:

Primele chestii tinzi sa ti le amintesti, daca ma gandesc putin imi amintesc primul telefon dar asta nu inseamna ca ma gandesc la el de fiecare data cand apelez pe cineva.

Au mistificat chestia asta cu prima data in asa fel incat toata lumea crede ca e ceva special..nu e, e sex.

| Violleta2022 a răspuns:

Imi pare rau sa te dezamagesc, dar nu vei ramane decat o simpla amintire intre amintirile ei.
Din atata lucru, nu-ti ridica nimeni statuie!
Unii prieteni spun asta, pentru ca sunt la fel ca si tine, micuti si nu au experienta de viata.
Crede-ma, ca nu-i mare lucru, iar fata te va tine minte fix pana apare urmatorul iubit.

| corbulalbrosu a răspuns:

Atat posibilitatea cat si probabilitatea de a TE UITA sau de a NU TE UITA este aceeasi de 50% - 50%
Uitarea sau amintirea momentului de dezvirginare in foarte multe cazuri depinde in aceeasi masura : ''momentele de placere'' sau de ''durere insuportabila'' oferita femeii in acel moment. laughing

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Este adevărat și faptul că dacă ai părăsit-o și doar te-ai jucat cu ea cu păsărica, nu prea meriți să te mai caute.

| Twister09 explică (pentru sadrian46):

Nu m-am jucat cu ea. Am iubiri. Si nu m-am despărțit de ea. Ea sa despărțit de mine

| Emilian65 a răspuns:

Da, este adevarat. Primul sarut si primul act sexual(dezvirginarea atat la fete cat si la baieti) se tine minte toata viata.

| Andreeush a răspuns:

Prima iubire nu se uită niciodată, însă asta nu înseamnă că te va căuta mereu.
Poate să își găsească pe altcineva iar atunci nu se va mai gândi la tine.

| Hammurabi a răspuns:

Tu ai impresia că dezvirginarea asta e ca o setare la telefon?
Și dacă și-ar mai aduce aminte, de ce naiba te-ar mai căuta?

Răspuns utilizator avertizat
| Antopuff a răspuns:

Nu, e un mitlaughing). E foarte posibil sa nu ii pese.

| MariaDm123 a răspuns:

Nu cred că toată viața, dar o vreme sigur își va aminti de tine! Cel puțin la mine așa a fost?