| Lalylau a întrebat:

Este un baiat care cred ca m-a place.Asta cred eu dar nu stiu daca este adevarat. Ce semne sunt ca sa pot sa-mi dau seama daca chiar m-a place?[funda si vot:d]

Răspuns Câştigător
| Criss003 a răspuns:

Pasi: Daca atunci cand treci pe langa el lasa capul in jos, poate insemna ca este timid sau ii pare rau ca nu poate face nimic. Daca iti zambeste e pozitiv si cu siguranta are ceva tupeu.
Daca vezi pe altcineva ca te urmareste in tot ce faci si vezi ca vorbeste cu baiatul care da semne ca te place, atunci asta poate insemna ca acea persoana e rugata de catre el sa mai vada ce faci.
Daca te atinge cand vrea sa treaca sau vrea sa iti puna piedica, poate sa insemne ca te place si vrea sa fie mai aproape de tine.
Daca incepe sa-ti povesteasca cum s-a batut el cu nu stiu cine sau sa iti zica ce sporturi face si cat de multe sunt la numar, poate insemna ca vrea sa iti capteze atentia.
Daca tipa cand esti pe langa el, sau vorbeste la telefon mai tare te place si vrea sa vada daca il observi. Mai poate vorbi si cu un vocabular mai urat asta tot ca sa iti atraga atentia.
Daca se uita in ochii tai asa cum alti baieti nu o fac, e un semn destul de clar ca te place.
Daca isi tine vreo colega in brate sau alearga dupa ele vrea sa te faca geloasa si sa vada daca te intereseaza sau nu. Mai poate striga numele unei colege sau a unei fete cand esti in preajma tot pentru a te face geloasa.
Daca te place, mai poate vorbi cu dublu sens. Sau sa te cicaleasca.

1 răspuns:
| obsercvayr a răspuns:

Daca chiar te place....va trebui sa fie cu ochii pe tine. sati zambeasca cand te uiti la el...asta tio spun din propia experienta bafta funda?