| Andra_5254 a întrebat:

Un baiat cred ca ma place, cum imi dau seama cu adevarat?

Răspuns Câştigător
| Maidanezul a răspuns:

Eu daca placeam o fata ma bagam in seama si fetele au ele instinctul care le spune ca sunt placute.Nu tabari tu pe el lasa sa mearga de la sine treaba ca te ia de fraiera.mai bine alearga el dupa tine

1 răspuns:
| ASIGURATORUL a răspuns:

Isi doreste mereu sa fie in preajma ta, te abordeaza ori de cate ori are ocazia, iti adreseaza cuvinte frumoase, poate iti ofera si mici atentii, te invita la un suc, cand te intalneste radiaza de fericire.