| andreealitllesmileAndreea a întrebat:

Buna eu am 12 ani si nu stiu ce sa fac ca fostul meu iubit, chiar daca nu il mai plac decat 20%, nu ma lasa in pace si insista sa ne impacam. Heelp

Răspuns Câştigător
| NoNameexd a răspuns:

Ăhmm,nu te supăra, dar eu la 12 ani încă ieșea afară,mă jucam cu păpușile și alte chestii de COPII. Lasă iubirea,draga mea, o să ai tot timpul în viața asta să iubești, și să faci alte chestii, crede-mă julitura care o faci la joacă e mai frumoasă. Spor la jucat, pa-pa!

11 răspunsuri:
| AnnnaMarrria a răspuns:

Fost iubit la 12 ani? happy
Ma rog.
Explica-i caa nu mai vrei si s ate lase in pace, ca nu te mai intereseaza despre el. etc

| Raptorz a răspuns:

Spunel lu' ma-sarolling on the floor
Deci tu-l mai iubesti 20%laughing de unde esti asa de precisa? cyborg?

| timeea7 a răspuns:

Ce probleme ai tu la 12 ani.ce sa povestesc

| gingergirl1 a răspuns:

OMG! Cine e"iubitul"tau? Printisorul tau de jucarie?winking Lasa iubiteii ca ai timp de ei toata viata acum axeaza-te pe scoala!

| Titanos a răspuns:

A imparte o inghetata nu insemna ca va numiti iubiti. Mai cresti fatuco.

| OlariuRox a răspuns:

Daca nu te lasa in pace da-i 2 palme, in cazu in care nu renunta amenintal cu parintii.

| yubaretzul a răspuns:

Am 14 ani si sunt single, hai sa-l ofticamlaughing)))

| Walve a răspuns:

Ai 12 ani, lasa probleme astea inexistente si CITESTE!

| corina000 a răspuns:

Poate pe langa asta cine stie cati a mai avut fetita

| MikKinder98 a răspuns:

Zii lui Mikey Mouse ca nu mai puteti sa papati inghetata impreuna, pentru ca acum iti place de Bugs Bunny!

| ConstantinGDaniel a răspuns:

LA 12 ani ai deja fostii prieteni.Pff ce s-a dus de rapa tara asta