| Pysyqtza2012 a întrebat:

mai tin la fostul iubit iar daca fostul vrea sa ne impacam, sa-i zic da?

8 răspunsuri:
| Awesom a răspuns:

Nu ciorba reincalzita are un gust amar.Fiecare pe drumul lui.

| Maaryyneelaa a răspuns:

Daca tii cu adevarat la el, de ce nu? Adica intr-un fel dati o noua sansa iubirii voastre si de data asta poate e cu noroc! Iubiti-va mult!

| neutrino a răspuns:

Ba.

| Sfatosul2012 a răspuns:

Daca v ati certat de la un lucru minor. DA. Si chiar daca v ati certat de la ceva mare/grav si tu crezi ca merita o doua sansa zic sa te impaci. fiecare merita o a doua sansa.

| AMa19 a răspuns:

Sincera sa fiu, eu cred ca trebuie sa iti demonstereze mai inati ca te iubesti, apoi gandeste-te bine la ceea ci simti pentru el, iar daca sentimentele tale pentru el sunt adevarate spune-i ca DA, iar daca nu crezi ca poti sa faci lucrul asta, nu ezita si spune-i NU, ca dragostea cu foarta nu va tine.happy. Succes si sper ca am putut sa te ajut. Fundita big grin?

| GlossyBabe a răspuns:

Parerea mea e ca trebuie sa faci ce simti si sa gasesti un echilibru inainte de a decide.Adica,sa te gandesti ce a fost mai mult in relatia voastra...bine sau rau? v-ati inteles sau v-ati certat pe orice subiect? gelozie exista? incredere? vezi tu cum consideri ca" inclina balanta" si alegi! I-ati timpul necesar si gandeste-te la toate aspectele! sper ca am ajutat! pup

| ReYNoIoNuTzCs a răspuns:

Depinde motivul din care v-ati despartit. Daca te-a inselat fi sigura ca o va face si a2-a oara. Daca pur si simplu v-ati certat dintr-o prostie si esti convinsa ca inca tine la tine eu zic sa te impaci cu elhappy

| bianca1132 a răspuns:

Asta ar trebui sa iti raspunzi uh singura si sa iti intrebi inima... daca ti cu adev la el mai da-i o sansa si vezi daca e capabil de tine...