| iuliabibu a întrebat:

eu de 3 ani am facut un avort si acum as vrea sa am un copil am luat dupa pastile pentru a nu ramane.eu stau in germania de 3 ani si am fost pe la ginecologi si or zis ca este totul ok. ca pot sa raman.am sanse sa raman? sa am incredere in sfatul lor? am auzit ca dupa lasarea anti baby pille pot ramane dupa 6 luni gravida?

5 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Iulia,mult noroc!
Lasa trecutul in pace,uita si pregateste-te pentru ceea ce te asteapta in viitor.
Medicii stiu ce spun,asa ca, sa ti se implineasca tot ce doresti si sa ajungi mamica repede de tot!
Mult, mult noroc!

| ynna93 a răspuns:

Pai daca ti-au zis medicii ca da.de ce mai intrebi p`aici.acolo nu`s medici ca la noiwinking

| Camy333 a răspuns:

Da incearca ...Bafta

| stefy_4488 a răspuns:

Eu zic ca daca esti pregatita pentru asta sa incerci si sa speri bafta:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mult succes si daca iti doresti ceva o sa ai tongue nu trebuie sa treaca neaparat 6 luni dupa ce te-ai lasat de antibebe... au fost cazuri cand unele fete au ramas gravide in timp ce le luau, sau inainte de inceperea unei noi folii >big grin