| anonim_4396 a întrebat:

BUNA!

Eu plac un baiat. il cunosteam dinainte de a fi in scoala , dupa net,Inainte el se comporta frumos eu una am crezut chiar ca ma place,Dar acum se comporta cam urat...Si nu stiu ce s-a intamplat voii ce credetiisad

1 răspuns:
| Biutzu a răspuns:

Poate s-a saturat sa te astepte daca chiar te placea daca nu poate s-a saturat sa se comporte asa de frumos(de ai crezut ca te place)s tu poate nu ai facut ce se astepta(dar na crezi ce vrei)