| anonim_4396 a întrebat:

Imi place de un baiat din scoala, cred ca si el ma place pentru ca imi zambeste cand ma vede si se tot uita dupa mine, se comporta frumos. Nu stiu ce s-a intamplat dar acum ma ignora. Ce credeti? straight face

5 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Baiatul te-a studiat, timp in care a fost si politicos. Fie nu i-a placut ceea ce a vazut la tine, fie ca a gasit alt subiect de studiat mult mai interesant. Nu dispera, este posibil sa revina. Cat despre politetea lui, ramane totusi un badaran, indiferent de concluziile lui.

| Alcyon a răspuns:

Cred ca ar trebui sa vorbesti la trecut: baiatul te-a placut si din pacate, i-a trecut.

| Seepty a răspuns:

Eu cred ca tu ai fost prea timida sa vorbesti cu el asa ca s-a saturat sa fie in centrul atentiei si tu sa nu-l bagi in seama asa ca a renuntat. Ti-as recomanda sa incepi si tu sa vorbesti cu el poate se va indragosti iarasi de tine.

| stark47 a răspuns:

In perioada din viata ta e normal sa iti placa de cineva si apoi de altcineva.cred ca ar trebui sa recunosti ca si tie ti s-a intamplat lucrul asta.
totusi, poate l-ai ofensat cu ceva, o simpla conversatie nu strica in nici o situatie.
asta e ceea ce trebuie sa inveti, sa folosesti cuvinte.
asa cum ne-ai intrebat pe noi, intreaba-l pe el.noi putem doar sa speculam sau sa ne dam cu parerea

| Adelina14 a răspuns:

Esti sigura de faptul ca te place ti-a spus-o el
nu fa concluzii dupa ce crezi tu
trebuie sa-l intebi daca te place sau tea placut si sa-i spui despre emotiile tale dar daca tot o sati creezi falsitati niciodata no sa poti vedea realul.
Succes sper sa te clarifici cu situatia data.)))