| Georgiutza23 a întrebat:

eu si iubitul meu ne intalnim in fiecare zii,stam la mine in bloc si ne sarutam, ne luam in brate si altele.
Cine imi poate spune si mie ce sa nu fac in timpul sarutului.
RASPUNS CAT MAI REPEDE!
DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
5 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Să nu tragi „vânturi", să nu râgâi, chestii d-astea...

| neutrino a răspuns:

Nu trebuie sa mananci, nici sa mesteci guma si nici sa bei sucuri. De fumat, nu mai spun...Ai mare grija unde-ti pui mainile.

| pietrean a răspuns:

De ce raspuns "cat mai repede"? Te grabesti, ca sa te mai saruti "si altele" cu "iubitul"tau?
Ai DOAR 14 ANI? Stii macar ce inseamna sa ai un IUBIT? Ma indoiesc!
Dar fii atenta,ca de la sarut(pe care, dupa cum spui, nu stii cum s-ar face!), se poate ajunge foarte repede si la altceva, care chiar sunt sigura ca nu stii cum se face.Asta ar fi sfatul meu, dat cel mai REPEDE, mai ales, ca banuiesc ca nu este nimeni acasa.Si maine,poimane,o sa ne intrebi,"oare am ramas insarcinata?"
Lasa sarutul patimas,poate pentru putin mai tarziu,cand o sa mai cresti, o sa te mai maturizezi si o sa inveti din mers, cum se spune.Un sarut, este un sarut! Nu trebuie sa faci ceva anume, ca sa-i arati iubitului ce simti pentru el.Inima si mintea,iti spune si tie si lui,daca el este cel, pentru care iti zburda fluturii prin stomac.
Din acest motiv, tot repet, sa asteptati sa mai cresteti copii, ca sa va dati seama ce inseamna IUBIREA si DARUIREA din dragoste!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa nu reciti "Tatal nostru".

| sokeres1993 a răspuns:

Pune mana oa schimbator. Ii va placeahappy