| ღ..*Addelly*ღ.! a întrebat:

Buna fetelor am mai avut o intrebare si am primit raspunsuri eu sunt fata care are aproape 20 de anii si care nu a avut nikiodata prieten am pus o intrebare, vb cu un baiat de 15 ani nu ma intereseaza varsta numai ca el acum o sa dea la likeu si eu mai am 1 an si termin scoala eu vreau o relatie serioasa poate ca el nu nu stiu... doar asta ma deranjeaza k el tokami acum da la likeu si eu termin nu pot sa il astept este prea mult pana termina el nici nu vreau sa imi mai amintesc ce sa fac? sa imi vad de viata mea in continuare?

Răspuns Câştigător
| sergiu25bc a răspuns:

Buna pai daca ai aproaper 20 ani cum din toti baietii din orasul care esti chiar pe asta de 15 ani l-ai ales.Parerea mea este ori baiatul asta ti-a sucit mintile si te-ai indragostit nebuneste de el sau nici tu nu esti sigura ce simti pentru el. Poi in 1 rand el este minor deci nu se poate vb despre iubire, dragoste, ca de afla parintii te baga la corupere de minori.In concluzie cred ca ar fi recomandabil 1 baiat de varsta ta, sau macar major, daca ai aproape 20 ani.Baieti sunt cu milioanele acum depinde de tine ce baiat cauti, si ce varsta dar 15 ani este minor deci mare atentie.Mult succes in alegerea care o vei lua.Cu stima si respect sergiu25bc

11 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

MAI BN RAMANETI PRIETENI SI CAND VEI FI SI U LA LICE POATE ...CINE STIE?

| claudiarebecca a răspuns:

Dc nu cauti pe cineva de varsta ta?

| ramy_5584 a răspuns:

Sincer... mi se pare banal... daca vrei sa-l cresti...da.mai ziceam ca poti sa vb de un copil de 15 ani... dar ca iubit... e penibil ca o fata de 20 ani sa se indragosteasca de unu de 15...cred ca nu ai altceva de facut decat sa-ti faci probleme...sincer...cum crezi ca poate rezista o relatie de genu asta... daca era invers era perfect.adica daca fata avea 15 si baiatu 20. da asa...slabe sanse la o relatie serioasa...eu ti-as recomanda sa cauti baieti peste 21 ani...
succes!

| white_2190 a răspuns:

Eu zic sa iti vezi de viata ta...am mai vazut cazuri din astea.in care fata era mai mare decat baiatul... teoretic nu are nimic .cred...dar practiccc... o sa ai muuulllt de tras...

| gabrielutzu a răspuns:

Ceau baiete, uite, eu cred ca varsta nu are a face cu dragostea, ea trce de orice bariera... daca nu ma crezi uita-te la tv., el 60, ea 19 sau invers, ea 60 si el 30 si ceva...si sunt sigur ca dragostea si numai dragostea ii uneste pe acesti iubitzei, nici vorba banii sau alte interese financiare.
Dec nu dispera, se poate...

| maitreyi a răspuns:

Mi se pare o aberatie... o fi adevarat? gandeste-te ca iesiti si voi in oras...cum o sa se uite lumea pe strada la voi? ce or sa zica parintii? prietenii vostri? o sa-i dea parintii lui bani sa te scoata in oras in timp ce tu vei avea deja un serviciu sau cine stie ii vei da chiar tu? ...fii sigura ca va avea cuceriri prin liceu(banuiesc ca e frumos daca te ai uitat tu de 20 de ani la el), la 15 ani nici un baiat nu vrea nimic serios, doar aventuri(e posibil sa urmareasca sex) plus ca barbatii se maturizeaza mai greu ca fetele(se zice ca baietii gandesc cu 3 ani mai putin decat au adica iubitul tau ar gandi ca la 12 ani) scuze daca am fost mai dura si daca am exagerat dar incerc sa te aduc cu picioarele pe pamant

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O sa vrei sa ai un copil.si no sa-i poti creste pe amandoi.mai devreme sau mai tarziu relatia se rupe de la sine.am coleg ce s-a casatorit asa. ea il iubeste si -l respecta dar el ai zice ca e baba.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate nu ar strica sa ramai prietena cu el si, ajutandu-l la liceu, ai invata si tu scrierea corecta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adelyyy...iti respect varsta...sunt mai mik ca tine... dar daca tu ai 20 si el 15 nu e bine...parerea mea... el este copil pe langa tine...iti vei face probleme...si poate te vei indragosti de acest baiat... iar el va avea alte cuceriri... iar tu vei suferi... el va cauta la tine sex...intru cat esti mai mare si o sa ii oferi...am si eu putin peste 15 ani...stiu cum sunt baietii la 15 ani...doar la sex le sta gandu...rar unu care nu se gandeste la sex...asta o sa se bucure ca sia "prins " o gagica mai mare ca el...parerea mea...in rest faci cum crezi...respectwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adelyyy...iti respect varsta...sunt mai mik ca tn...dar daca tu ai 20 si el 15 nu e bine...parerea mea...el este copil pe langa tine...iti vei face probleme...si poate te vei indragosti de acest baiat...iar el va avea alte cuceriri...iar tu vei suferi...el va cauta la tn sex...intru cat esti mai mare si o sa ii oferi...am si eu putin peste 15 ani....stiu cum sunt baietii la 15 ani....doar la sex le sta gandu....rar unu care nu se gandeste la sex....asta o sa se bucure ca sia "prins " o gagica mai mare ca el...parerea mea....in rest faci cum crezi....respectwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parerea mea este ca daca va iubiti poti sa astestepti mmnu? dar nu dupa ceva vreme sa nu se scgimbe sa se mai maturizeze si ai ast degeaba frumoasa ta iubire.nu te lasa dusa de val ori ce sac isi are petecu si ori ce om in vita o sasi gaseasca parechea potrivita in viat o data si o dat mai devreme sau mai tarziu
mult success si gandeste-te ff bine e in joc fericirea ta.