| Markus_4003 a întrebat:

Buna am o intrebare sexul intr-o relatie serioasa cind trebuie sa fie, la ce termen, stiu ca asta se simte dar totusi cind se poate inceput (ma adresez fetelor ) pentru ca vreau sa stiu si eu ce va ginditi atunci cind un baiat se grabeste sau nu se grabeste in ambele situatii plzzz astept raspuns!

4 răspunsuri:
| stresu a răspuns:

O crede-ma ca te prinzi cand vrei sa o faci daca iti place omul si ai incredere in el; asta cu cununia e aiurea. Adica daca aveti bani de o casa si de nunta etc peste 7 ani o faceti pe ste 7 ani?
Ideea e ca atunci cand ajungi sa vrei sa fii cu prietenul sa nu iti reprimi asta doar de dragul convenientelor si ideilor medievale. O gandesti la rece,, te protejezi si gata, simplu si eficient. In principiu degeaba ne intrebi pe noi ca tu stii mai bine ce e in relatia ta.
Poate fi o luna, poate fi un an, depinde cat de apropiata e relatia, depinde de varsta etc. Un barbat adevarat nu se va grabi ca un iepure pac, pac, ci va sti sa se faca dorit. Spor!

| Markus_4003 explică:

Pai da dupa cununie dar eu o vreau asa de tare ca niciodata cind este linga mine trece fioriii trece tot chiar si el se scoala asa de tare ca niciodata

| WhO iS tHaT a răspuns:

Cand il cunosti destul de bine, comunicati unul cu celalalt si ai incredere in el. Apoi apare si sentimentul despre care spuneai.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa cununie