| smile4u a întrebat:

Buna fetelor! Am o intrebare: exercitiile pentru sani chiar ajuta la cresterea sanilor? Leati incercat? Ce parere aveti? spuneti-mi si mie care sunt mai potrivite va rog,,

4 răspunsuri:
| alecsasweet a răspuns:

Trebuie sa mananci foarte mult marar de 3 ori pe zi si 1 la miezul noptii.Pe bune chiar e adevarat am o matusa care a facut acest lucru si are sanii gen Nicoleta Luciu fara silicoane. Funda!

| missme23 a răspuns:

Exercitiile pentru sani au menirea de a dezvolta muschii din acea zona, de a ridica sanii si de a-i face sa arate foarte bine conturati insa nu cred ca-i mareste in volum.

| Elishabeth a răspuns:

Da eu una cred ca sunt folositoare deoarace intaresc musculatura sanilor ...ai putea incerca happy

| noname17 a răspuns:

Buna iubta! in general sanii sunt ceva genetic, adica depinde de mama ta sau femeile din familie, chestiile cum sa bei lapte sau mai stiu eu ce lucruri sunt false cu totul. Exercitiile acelea doar intaresc musculatura dandu le o forma mai frumoasa.