| natalia_6286 a întrebat:

Buna fetelor.am o problema:pe 31 mai am avut ultima zi de ciclu, iar dupa o saptamana si ceva, au inceput sa ma doara sanii de numa, m-au durut toata luna aceasta chiar si acum ma dor, dar pe langa asta mai e ca sunt mereu nervoasa, mi-e si foame mereu,. iar cateodata imi vine sa vomit. oare as putea fi insarcinata? chestia e ca astazi am avut simptome cum ca mi-ar veni ciclu.nu stiu ce sa cred.ciclu trebuie sa imi vina cam prin 27 luna aceasta.nu as vrea sa imi cumpara testul deoarece as vrea sa astept sa vad daca imi vine. voi ce ziceti? multumesc fetelor

Răspuns Câştigător
| StropiDeDor a răspuns:

Sper sa nu fie asa, dar par simptome de sarcina.nu ai mentionat daca ai avut contacte sexale neprotejate. daca e asa, ar trebui sa iti faci griji.

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
O dereglare hormonală.
Un ceai de crețișoară, este un stimulent hormonal natural.
Pa, pa.

| anonim_9938 a răspuns:

Ia-ti un test nu asteptatongue
apropo stiu ca nu are legatura cu ce ai tu nevoie dar intrebarea m'a atras prin rochia de mireasa.
e bestiala:X

| Spartan117 a răspuns:

Sunt baiat si esti insarcinata