| skumpyka_2635 a întrebat:

Am facut sex cu prietenul meu si el a lasat in mine oare sunt gravida ca seara mi-a fost rau si m-a durut burta stomacu si am vomat iar dupa aia ma mai durut si burta si spatele si imi este si acum tot timpu somn iar la unele mirosuri imi vine sa vomit dar ciclu mi-a venit luna asta s-ar putea sa fiu gravida modificari la corp nu observ ca nu am numa 15 ani.Va rog ajutati-ma ca nu stiu ce sa fac.

6 răspunsuri:
| Piㄨㄨy a răspuns:

Scumpa ia-ti un test de sarcina de la farmacie pe care sa-l faci dimineata imedia ce te trezesti...este posibil sa fii insarcinata! daca testul iese pozitiv, trebuie neaparat sa vorbesti cu parintii tai!

| Marynna a răspuns:

Trebuia sa ne zici si cand ai avut contactul.Cel mai simplu e sa te duci pana la farmacie si sa iti cumperi un test de sarcina.[se face la minim 10 zile de la contactul sexual]

De ce ai facut sex neprotejat? Eu nu vreau sa te critic,pentru ca stiu ca acum degeaba iti spunem tot felul de lucruri,raul este deja facut,dar nu crezi ca esti totusi cam mica pentru sex? Si daca tot aveai dorinte din astea,trebuia sa te protejezi, pe langa o sarcina nedorita, ai riscat sa iei cine stie ce boli. Data viitoare sa te protejeziwinking

| elizabeth a răspuns:

De unde stiti ce a lasat,ma, in voi? poate chiar esti gravida.dar stiu. Dumnezeu chiar a facut femeia,, c...'' de ramane atunci cand poate gravida si cand vrea barbatul.livia_wwe.stiu ca nu poti numai protejat.te cred.dar acum spun si ce ma apasa pe mine...

| luciana200972 a răspuns:

Pai cel mai bine cumpara un test de sarcina si fal dimineata pentru ca urina este mai concentrata. pentru a fi rezultatul plauzibil trebuie sa fi trecut 7 zile de la contactul sexual. multa bafta

| Baddboy a răspuns:

Eii nu exista prezervativ?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună! cel mai simplu este să te duci la farmacie şi să cumperi un test pentru sarcină. nu e nici o ruşine. Iar pe viitor, folosiţi prezervativul.