| Lifeisbeautiful a întrebat:

Buna fetelor, am si eu o intrebare. Cat ar trebui sa masoare penisul unui baiat? Cam care ar fi marimea potrivita (cm) incat sa va simtiti patrunse bine cat de cat? rog sa fiti sincere happy Si fara vrajeli de genu "marimea nu conteaza".

3 răspunsuri:
| EnvyU a răspuns:

De ce nu faci tu sex si apoi vezi cum a fost ca sa iti poti da cu parerea? In primul rand nu exista o marime potrivita, toate fetele prefera altceva, pentru ca asa cum si la baieti marimea difera, si la fete marimea vaginului difera, chiar daca toate vor spune ca nu e adevarat. In al doilea rand, chiar nu conteaza marimea, si sexul nu se rezuma doar la penis in vagin, este mult mai mult de atat daca vrei sa o satisfaci cu adevarat. Iti recomand pentru prima oara cand o faci, stiu ca va fi peste 10 ani ca sigur ai 5-6 ani, sa o iei incet, sa comunici cu fata, si sa nu te gandesti la ce sa faci, ci pur si simplu sa te lasi dus de val, insa nu ar strica sa te "documentezi" despre partile erogene ale femeii.

| TheCuriousMonkey a răspuns:

Pătrunse? E o femeie nu un pui la rotisor.

| Aвαzαgσяαтн a răspuns:

Moșule, media cea mai bună este undeva între 17 și 19 cm! Penisul meu are 21 cm și creez probleme în timpul actului sexual ( o doare, sângerează )! Deci, cam aștia ar fi cm! Numai că într-adevăr, nu contează mărimea, ci felul în care te dedici actului! Baftă