| Dydy_7659 a întrebat:

Buna fetelor happy am si eu o intrebare si va rog sa imi raspundeti happy Mi-am inceput viata sexuala acum 3 saptamani. Problema este ca inca ma doare sad da dor atunci cand intra la inceput dupa aia este placut. Dc ma doare? desi sunt destul de bine incalzita. Asa o sa ma doara de fiecare data?

Răspuns Câştigător
| SweetCandy a răspuns:

Poti sa stai linistita din punctul asta de vedere, este absolut normal ce ti se intampla, asa este la inceput, insa cu timpul o sa vezi ca este placut big grin La inceput este notrmal sa existe o mica durere, insa apoi se remediaza lucrurilewinking

Ai gija sa te protejezi!
Succes!

5 răspunsuri:
| foxi a răspuns:

Nu doare tot timpul! Inceputul e mai greu! Dupa cca 200 de parteneri. o sa-ti placa! Bafta!

| nobody_9468 a răspuns:

Hey, probabil nu te-a dezvirginat complet...sau ai nevoie de "miscare" mai des, pana se obisnuieste si se mai largeste putin.

Bafta.

| Cjay a răspuns:

Salut!

Nu, nu o sa te doara incontinuhee hee
Nu sunt fata dar stiu ce zic...asa este la inceput dupa o sa iti treaca

App ai grije ce faci si cu cine facihappy
Daca mai ai nevoie de ceva idul meu este yo_numay_yo_clau

| elenac a răspuns:

Poate tu te simti excitata dar vaginul tau nu.cu cat esti mai umeda cu atat este mai putin dureros

| T33L a răspuns:

Consulta un ginecologwinking