| eudemonica a întrebat:

Acum 2 saptamani mi-am inceput viata sexuala si pana acum am facut-o de 5 ori.
Problema e ca de fiecare data cand o fac cu iubitul meu sangerez (nu foarte mult si sangele are o culoare deschisa), ma doare destul de tare la inceput si nu simt nici o placere.

E normal asa ceva?

3 răspunsuri:
| alonet a răspuns:

Pai da, mie si sotiei mele ne-a trebui 2 luni sa ne obisnuim cu actul dragostei, ca idee da-te cu crema de galbenele de la DM sa nu faci vreo candida protejeaza-te cu orice impotriva oricarei sarcini si daca vrei sa ai parte de binecuvantare in viata de familie opreste-te aici pana nu e prea tarziu, dupa ce ai inceput sa gusti din placerile carnale apoi prafu se alege de tine, oarecum devi dependenta si la un momendat prietenul actual se va satura de tine si iti va da liber si tu ramai intristata si de nervi iti vine sa mergi sa iti bati joc de orice baiat doar ca de fapt iti vei bate joc de tine... si lista efectelor curviei pe care ai savarsit-o continua...

| Ramonyka19 a răspuns:

E ceva normal incasa sangerez pentru ca probabil inca nu te-ai vindecat de tot dupa primul act sexual sau nu te-a dezvirginat partenerul de tot.E ceva normal sa te doara la inceput

| AsOs a răspuns:

Din cate stiu eu e cam normal sa te cam doara si sa nu simti placere de la inceputul actului sexual.