| dana009 a întrebat:

Buna fetelor.Am si eu o problema si sper sa ma ajutati cu un sfat cat de cat.Eu am avut ultima menstruatie pe 18 iunie, iar pe 27 iunie n-am mai facut-o protejat deoarece am hotarat ca poate sa vina si un bebe. N-am fost sigura ca am ramas dar speram si inca sper.Am avut stari de voma, dureri de cap, dureri de spate iar sani mi s-au mai marit.Insa surpriza pe 12 iulie mi-a venit CM. dar fara dureri mari cum aveam inainte la orice menstruatie, de o culoare rosie deschisa si curge mai putin ca de obicei. Dar si acum cand mi-a venit CM. am hotarat sa fac un test de sarcina pe 14 iulie care a iesit negativ.Nu stiu ce sa mai cred deoarece am in continuare stari de voma, ameteli, dureri de cap, si obosesc repede. Am nevoie de un raspuns urgent, pentru ca nici nu stiu ce sa mai cred, Oare sunt insarcinata sau nu si daca as fi de ce nu s-a vazut la test si totusi de ce am CM si c-am cat ar avea sarcina? Va rog ajutati-ma! Pup

4 răspunsuri:
| cherrybomb a răspuns:

Vezi sa nu ai o sarcina ovariana.

| AnnaMaria a răspuns:

De ce nu mergi la un ginecolog mai bine?

| ՀԷՑ a răspuns:

Pai este posibil sa iti vina CM peste sarcina. Eu zic cel mai sigur sa mergi la un medic, asa e greu de zis. happy Succesc cu bebele!:*

| OlGuTsIkA_3343 a răspuns:

Cel mai sigur ar fi sa pleci la un medik ginecolog numai el iti poate spune sigur ce s-a intimplat.Ai grija de tine.