| llylaav a întrebat:

buna fetelor, care parte va place cel mai mult dintr-un film porno? >>::

14 răspunsuri:
| unione a răspuns:

Si fetele nu sunt oameni sau cum? Katerina, te rog frumos... happy O sa cresti tu si vei vedea...

| KaterinaPetrova a răspuns:

Nu-mi plac filmele porno. si tu esti fata nu ar trebui sa te uitirolling on the floor

labagiobig grin

| KaterinaPetrova a răspuns:

Frustrat esti tu phantom

labagiulehappy

| KaterinaPetrova a răspuns:

Draga unione.happy am deja o varstahappy

insa tine de educatie si bun gust

| KaterinaPetrova a răspuns:

Sec 21 e bazat pe sex.laughing mie imi place mai mult sa fac decat sa fac,, laba'' ca uniilaughing ca n-au cu cine

| VacutzaRoscata a răspuns:

Inceputul,mijlocul si sfarsitul love struck

Răspuns utilizator avertizat
| swettylove a răspuns:

CAnd vad o fata foartee excitata acolo, cand i se face oral unei fete sau barbatu o freaca cu mana in pzda.

| Minks a răspuns:

Alt troll.

| Jadis a răspuns:

Ahh nebuno ce intrebari excitante puii :X laughing) Pai prima parte stiu sigur ca nu imi place deloc (e plictiii), apoi partea dupa prima parte imi place laughing si sfarsitulwinking. Partea aia cu mai multa actiune e cea mai tarewinking

| gaby37 a răspuns:

Ah ce te-as freca devil

| queerkulture a răspuns:

Aia in care se termina filmuletul fix inainte sa termine protagonistii, moment sublim si sinconizare perfecta pentru o reclama ce te trimite pe un site oficial unde trebuie sa platesti doi euro pe zi ca sa-ti faci laba. /sarcasm
Probabil partea cand tipa mai are putin si-si da drumu', poate chiar orgasmul in sine (asta daca nu e mimat ca si cand i-ar fi dat cineva foc la p/zda).

| KellyGreen a răspuns:

Bai, bai gata cu scandalu, faceti pace.

| bubbles_6003 a răspuns:

Lol...si ce daca-i fata? Scrie undeva ca fetele nu au voie sa se uite la filme porno?laughing Pun pariu ca si tu te-ai uitatwinking