| Bolobitza a întrebat:

Fetelor, daca vi s-ar propune sa jucati in fime porno, ati vrea? Cate din voi v-ati dori sa faceti un film porno, sa fiti starlete?

8 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Fetele care se respecta nu ar accepta asa ceva pentru niciun ban.Trebuie sa ai neuronii plecati in vacanta sa accepti. Din pacate sunt prea multe care se injosesc in halul asta.happy

| Bolobitza explică (pentru Aasdfghj):

Si? Ai vrea sau nu? sa joci in filme porno?

| Aasdfghj a răspuns (pentru Bolobitza):

Cred ca esti bolnav!

| Bolobitza explică (pentru Aasdfghj):

Ce te face sa crezi ca sunt bolnav? Ca am pus o intrebare? Puteai sa raspunzi simplu cu un da sau nu fara sa ma faci bolnav...Ps: Draguta fata din poza happy

| sofisis a răspuns:

Eu le fac la mine acasa asa ca nu simt nevoia sa le fac si intr-un platou de filmare, pentru deliciul altora.

| syd2 a răspuns:

Atat de... scarbos si demn de mila...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te astepta sa-ti recunoasca vreuna. Fi sigur ca aproape orice fata accepta asta contra cost. Trebuie sa ai si alte calitati fizice, indemanare, multe alte chestii care conteaza chiar si in domeniul asta. Asadar, nu tine doar de dorinta oricarei fete. De asta nu apar toate acolo. rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oricine are un pret, diferenta consta in suma.