| Dorina9 a întrebat:

fetelor ce cabinete de ginecologie din Ploiesti imi recomandati? preturile sa fie cat de cat rezonabile, nu foarte exagerate! funda! multumesc :*

1 răspuns:
| blondyynacryyss a răspuns:

Buna. nu stiu nici eu prea multe cabinete dar eu am fost la unul, Lotus se numeste, unde este si cabinet de ecografii si multe altele. si pretul nu este exagerat, este sub 100 lei un consult. dar te mai poti duce si la maternitate, unde este si planificare familiala, nu te costa absolut nimic si plus de asta daca ti-ai inceput viata sexuala, iti pot da de acolo, la cererea ta si cu acordul unui parinte, daca nu ma insel, anticonceptionale gratuite. sper ca te-am ajutat, bafta!