| Aniela96 a întrebat:

Buna fetelor si baietilorbatting eyelashes. Vreau sa va intreb cevathinking Deci baiatul pe care-l plac, repet are prtbig grin. Si vreau sa i dau asa apropouri pe fata. Bine, el stie ca-l plac, pentru ca a aflat. Si cam rar in vad singurel:d. Ajutati-ma cu cateva sfaturi. Astept cat mai multe raspunsuri. Va pup, raman datoare!:*:*

7 răspunsuri:
| Ririru a răspuns:

Vai ce nu`mi plac mie fetele astea. Ca sa fiu sincera, da`mi stupid, da`mi ce vrei.

De ce sa strici o relatie? Roata`n viata se intoarce. happy Asa o sa patesti si tu! Si crede`ma.Chiar se intoarcewinking.
Daca te placea si el[din moment ce stie], isi lasa prietena, si venea la tine. Si din cate vad, nu s-a intamplat.

Incearca in continuare daca te simti bine stricand o relatie.happy

| LiveYourLife a răspuns:

Poi si cand a aflat cum a reactionat?

adica banuiesc ca daca te-ar place, nu stiu ti-ar da niste semne dar tinand cont ca are si prietena pe ea poate chiar o place cu adevarat...

cred ca tu daca ai avea un prieten la care ti foarte mult nu ti-ar conveni sa ti-l ia alta...asa si in cazul fetei care sta cu el

acum depinde de tine...

| danutssa_2124 a răspuns:

Daca are prt.nu stiu.ar fi mai bine sa o lasi balta! asa am patit si eu imi place de un baiat si avea prietena! acum cand nu prea il mai plac...nu mai are prietena si el e mort dupa mine dar ii orgolios si nu vrea sa arate! exista si posibilitatea asta...place'l si u dar nu ii aratawinking by3

| Overseer a răspuns:

Dai pace baiatului, sau ashteapta pina ce el nu o sa se disparte big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

happy Eu si profesionist happy o omori paia si il iei u laughing)))

| Aniela96 explică:

Deci fetelor, eu v-am spus sa imi dati sfaturi. Eu nu vreau sa o las balta... D`asta am postat asta pe TPU pentru ca vreau sa ma ajutati sa mi spuneti ca sa o las balta.

| Aniela96 explică:

CherryPie nu vreau sa ma bag intre ei 2happy Vreau doar sa i dau niste apropouri. Sa vada de la mine ca asa e.