| AttilaDornIsPower a întrebat:

acum cateva seri am aflat ca baiatul de care imi plac nu-i place deloc de mine. am ramas paralizata cand am aflat. imi dati niste sfaturi?

Răspuns Câştigător
| mona a răspuns:

Nu merita sa suferi pentru cineva care nu te place, uita-l

11 răspunsuri:
| Polaris a răspuns:

Șiii ăă... după ce-ai rămas paralizată, te-ai gândit să consulți un doctor sau... ceva?

| Mihaela1964 a răspuns:

Vorbeste cu el si vezi in ce ape se scalda. Daca iti se confirma ceea ce-ai aflat....delete & search!

| AttilaDornIsPower explică (pentru Mihaela1964):

Dar chestia este ca au confirmat 2 persoane acest lucru. au vorbit cu el.

| Mihaela1964 a răspuns (pentru AttilaDornIsPower):

Decizia finala iti apartine...

| MeConstantine a răspuns:

Buna,
Nu sunt de acord cu nici una din pareri. Faptul ca ai aflat indirect nu prea inseamna mare lucru, pentru ca asta inseamna ca nu prea petreceti timp impreuna si totodata poate fiecare are o atitudine diferita fata de celalalt. Conteaza foarte mult si cum a pus intrebarea cel care ti-a spus, ca daca a pus-o gen la misto iti place fata aia normal ca ar fi zis nu, daca ai aflat de la un baiat- vezi sa nu te placa baiatul respectiv, daca ai aflat de la o fata verifica. Eu nu ma bazez pe auzite.
Iesi cu el petreceti niste timp si de acolo pioti tu si el sa luati o decizie, nu faci asta nu discuta din auzite

| AttilaDornIsPower explică (pentru MeConstantine):

Pai, am auzit prima data de la un prieten destul de bun care este in relatie cu cea mai buna prietena, dupa asta mi-a zis si prietena, si mai am pers care imi confirma asta crying(((((

| Carmen100 a răspuns:

Uite...daca baiatului nu ii place de tine nu are rost sa il enervezi. Stiu ca e greu dar gandeste'te cum ar fi daca un baiat care te place, dar nu si invers, ar sta toata ziua pe capul tau. Trebuie sa treci mai departe, sa il uiti. Oricum mai sunt foarte multi baieti si cu siguranta unul dintre ei te va placeawinking

| hummmer a răspuns:

Treci mai departe si uita-l.Sa nu-l plangi ca nu merita.

| Disharmony a răspuns:

Şi eu am observat ieri că mi s-a rupt o unghie. Acum sunt depresivă...