| Iubareata93 a întrebat:

Buna fetelor sunt ana si am o intrebare pentru voi am 20 de ani si sunt bisexuala, azi m-am culcat cu iubita mea ne-am lins etc si m-ia introdus un dildo lung in pasarica si la introdus cam mult si am cam sangerat la scos cu secretie si putin sange era secretia roz si asta ma ingrijoreaza nu ma durea nimic si nici nu ma doare si a trecut perioada de menstruatie pe aceasta luna ce s-a putut intampla? astept raspuns numai din partea fetelor. multumesc dau fundita fetelor

Răspuns Câştigător
| elena04 a răspuns:

Da se poate insa nu ai de ce sa te sperii totul se rezolva cu pastile si tratament stai linistita te pup

10 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Numai prostii face ti fetelor.

| Azµre a răspuns:

Mergi la medic.

| Felys a răspuns:

Stii ca atunci cand se fac rani pe colul uterin nu dor dar se ajunge la cancer in timp, asa si cu ce ati facut voi, ati introdus acel obiect mai mult decat era cazul si ati ranit ceva pe acolo, e cazul ca faci o vizita la ginecolog ca nu e de joaca cu asa ceva, pe acolo nu sunt nervi ca sa doara dar cu sangerarile nu sunt de glumit

| elena04 a răspuns:

Buna draga
e bine sa mergi la un ginecolog sa vezi ce poate fii deoarece ati introdus acel aobiec prea mult si ati ranit ceva.te pup si ai grija de tine

| Iubareata93 explică (pentru elena04):

Am sa merg la un doctor, ma-ti speriat off si eu te pup scumpa mea

| elena04 a răspuns (pentru Iubareata93):

Nu ai de ce sa te sperii scumpa totul va fi bine pup

| Iubareata93 explică (pentru elena04):

Uof am cautat pe net despre ce am patit si se poate sa mi-so fi spart vreun vas de sange, se poate?

| Iubareata93 explică (pentru elena04):

Am rezolvat problema, a fost atins un vas de sange nimic nu e grav Te pup frumoaso

| elena04 a răspuns (pentru Iubareata93):

Ok te pup

| elena04 a răspuns (pentru Iubareata93):

Da se poate insa nu ai de ce sa te sperii totul se rezolva cu pastile si tratament stai linistita te pup

| misudmg a răspuns:

Buna vreau sa fac cadou prietenei un dildo ma poti ajuta cu mărimea si din ce material sa caut