| anonim_4396 a întrebat:

Buna fetelor, vreau sa pun o întrebare pentru voi!
Ați avut senzația că vreți să faceți sex oral când sunteți langa un băiat sau va vine in minte faze de astea că e bun ați vrea sa ii faceți un sex oral? Sau sa vi-o trageți cu el? Sau la ce vă uitați la un băiat?

Răspuns Câştigător
| Anonimgirltpu a răspuns:

E normal sa ai cateodata fantezii sexuale cand esti langa o persoana atractiva.

11 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Alt obsedat sexual, TPU este o comunitate de ajutor reciproc nu de libidinosi

| Lolopampy a răspuns (pentru RAY):

Nu e vb de obsesie sexuala ci de curiozitate ce simt femeile!

| DoarBogdan a răspuns (pentru RAY):

Era curios si omul laughing

| RAY a răspuns (pentru DoarBogdan):

Eu sincer mam scarbit de asemenea mesaje, peste tot vad doar obsedati sexuali, da sunt pro exprimare sexuala le si incurajez, dar sa se descopere singure nu sa fie material de laba, peste tot este femeia vazuta ca un obiect sexual

| Legion7X a răspuns (pentru RAY):

De vină este societatea, moda, industria muzicală, democrația libera exprimare. Totul este modern și totodată toxic, exact ca eurile aceelea folosite în diverse alimente. La gust sunt bune, dar, face rău.

| RAY a răspuns (pentru Legion7X):

Bravo ai iesit din matrix

| Sofer a răspuns:

Sigur au dar nu gândesc public sa se expună.

| Legion7X a răspuns:

Eu cred că barbati au mai multe fantezii decât femeile. Barbatul este mai activ, și atras de multe caracteristici ale femei dpdv sexual, Femeile sunt mai nepăsatoare, sau puțin mai reci pentru că barbații toți arătă la fel sexual. Pe tine ca bărbat te stimulează, fundul, sânii, picioarece. Dacă ar fi îmbracate precum arăboaicele totul acoperit, atunci, fanteziile consider că ar fi mult mai reduse sau deloc.Pe ele ce să le stimuleze dacă toții avem același obiect în față?

| Green66 a răspuns (pentru Legion7X):

Dacă femeile sau cele mai multe femei nu vorbesc despre fanteziile lor nu înseamnă că nu le au, ba chiar unora stă să le explodeze capul de la atâtea fantezii înghesuite acolo. Dacă auzi pe stradă un troglodit că spune ce fantezii are cu x sau y nu înseamnă că așa sunt toți bărbații...
Pentru anumite femei Fifty shades of Grey e doar o picătură în oceanul de fantezii din capul lor.

| Legion7X a răspuns (pentru Green66):

Normal, fiecare cu imaginația lui.

| anonim_4396 explică (pentru Legion7X):

Le stimulează vizual fundul, pieptul/spatele și picioarele. O sa știe numai cine face sala.
Exact ca pe noi.
Dacă ar stii multi ce au practicat femeile, de la vârste fragede. Probabil le-ar cauza scârbă. De ce crezi că sunt așa reci și nepăsătoare?