| andrutzaandrutza24 a întrebat:

fostul meu iubit e in clasa cu mine si sta cu o banca in fata mea de fiecare data se intarce la mine la banca,in pauza imi pune piedica,cand vede ca am cv in mana o punga de cipsuri vine si ea si el cand ies la tabla se uita la mine fara sa isi dea seama ca toti se uita la el,intr-o zi m-i-a cerut nr de telefon nu am vrut sa il dau dar colega mea de banca ii la dat imi dadea bipuri in ora, imi dadea sms-uri si cand ieseam de la ore iarna asta nu ma lasa pana nu ma trantea in zapada si dupa el pleca la statia de autobuz si ma suna, vara mereu ma uda cu apa nu stiu ce vrea sa insemne asta va rog ajutati-ma:*:*

Răspuns Câştigător
| DOARoVIATA a răspuns:

Clar inca ii mai palce de tine si incearca
sa iti atraga atentia ori ii mai dai o sansa ori ii spui sa inceteze. tu aegi big grin

6 răspunsuri:
| Satango a răspuns:

Buna! :X
Unii baieti isi exprima iubirea care o poarta unei fete prin a o ``enerva`` adica a o atentiona cu niste lucruri care nu isi da seama ca pe ea o deranjeaza ( De ex lucrurile care le-ai spus tu).
Daca chiar te deranjeaza gesturile lui, ai putea sa vorbesti cu dirigintele.
Sau sa ii spui in fata: ``Nu te plac!``
si poate o sa te lase in pace.
Bafta! :X

| SerafimHD a răspuns:

Se distreaza si el!

| hhhapciuuu a răspuns:

laughing e iar indragostit de tine! sigur te vrea inapoi! daca tu il mai placi, spune-i, daca nu il suporti, bate-ti joc de el! distreaza-te pup

Răspuns utilizator avertizat
| deiadenisa a răspuns:

Mai manka uh fata, peste trei ani ne trezim cu o intrebare gen..am facut sex si s-a terminat in mine... oare sunt gravida? Copiiiillllooooooo! Huuuuoooo

| danutuionica a răspuns:

Vrea s ti-o traga sa cunosti su tu mai bine viata