| undeesticandamnevoiedetine a întrebat:

Buna!
fostul meu iubit tot se da la o colega de-a mea o musca de mana ii ia ceasul de la mana si dupa aia in pauza imi trage mie us, cand rad eu rade si el cand da sa intre in clsa eu ma dadea ca nu vroiam sa il vad si el facea ce facea si tot ma atingea in ore se intoarce la mine si rade si multe alete ghestii
ce vrea sa insemne asta o place pe ea sau pe minesad

2 răspunsuri:
| andaBratianu a răspuns:

E un tampit. laughing
soro...fii intepata.Nu sta asteptand "mila" (sa te bage in seama, sau alte chestii).Fii tu... daca te place, atunci e baiat ok, daca nu, lumea-i marewinking

| undeesticandamnevoiedetine explică (pentru andaBratianu):

Stiu dar dc tot face gesurile astea cateodata imi aduc aminte de cand eram impreunasad
nu inteleg dc face chestiile astea ce vrea sa insemne:*