| Chriss_5780 a întrebat:

sadBună. Fostul meu prieten i-a spus unui coleg ca eu sunt prea copilaroasa...si si acel coleg crede la fel si cica de aia nu mai vrea sa fie colegul cu mine si de aia s-a despartit fostul' de mine.
Si eu i-am spus ca asta sunt eu si nu o sa ma schimb.
Da' mi-a picat prost cand mi-a zis.
Apoi eu i-am spus ca am un prieten si el a comentat:"cine e prostul.adica norocosul"
si eu i-am spus ca nu o s ail cunoasca daca ii spussad
Si m-am suparta ca baietii nu "ma plac" fiindca sunt copilaroasapuppy dog eyes
ce sa faccrying

4 răspunsuri:
| Ririru a răspuns:

Buna.
HaHa. So what? Si eu sunt copilaroasa, dar stiu sa tratez o problema. Aia sunt niste prosti, acum scuza`ma, nu te merita!winking. Daca vrei sa numai comenteze, nu`i mai baga in seama. Incearca sa stai mai "dura" in preajma lor, si copilaroasa cand trebuie.

| Vizitiul a răspuns:

Copilaroasa si agramata, e bine de stiut. Ok, daca nu te supara baietii prin ceea ce spun la adresa ta, de ce ai mai aparut cu o astfel de intrebare? Daca, mai multe persoane iti spun ca ai o problema, incerci sa te schimbi (in cazul in care iti pasa de acele persoane) sau nu (in cazul in care iti sunt indiferente acele persoane. Nu ai voie sa te plangi. Ca tot veni vorba de maturitate, din cate etalezi pe aici, eu nu-ti dau mai mult de 14 ani. O sa te maturizezi odata cu trecerea timpului. Problema e ca, altii sunt imuni chiar si la trecerea timpului. Pune-ti gandirea la contributie si nu te mai plange la orice cuvant nefavorabil, care-ti este adus.

| iulya_9118 a răspuns:

Sti ce.baietii vor sa fim perfecte. e aiurea.cine te iubeste te iubeste cum esti uh.nu are nimic gasesti multi baietii pe lumea asta.winkingbaietii sunt de unicafolosintzawinkingunoara baieti le place ca fetele sa fie asabig grinsper sa gasesti baiatul potrivit.tongue.sa-i spui ca cine te iubeste o sa te iubeaska asa cum esti.nu trebuie sa ii placa lui nu te schimbi pentru el.tongue

| heyromania a răspuns:

Incep cu mesajul ''Crede-ma''! eu sunt baiat si stiu cum sunt baieti. Incearca sa semeni si tu cu el daca el e ingnorant fi si tu ignoranta. Cum s-ar spune '' Sa-si gaseasca nasul''. Si cred ca o sa-i placa iar de tine. Asa sunt baieti... ca vremea o fata, alta fata, si iar alta fata si apoi se intoarce la fata care a iubit-o cel mai mult.