| IubesteEa a întrebat:

fostul(prieten)pe 8 ianuarie s-a dat la mine adica se apropia de mine desi eu eram pe leagan(ma rog)si in urmatoarele zile nu mai imi facea asa doar imi zicea jigniri in gluma ma tachina si s-a dat la o fata adica statea pe picioarele ei si vorbea numai cu aia si pe mine nu ma baga deloc inseama iar pe 13 ianuarie vineri am zis o gluma si a ras si cand vorbeam cu prietena mea despre ce faceam eu la ore se uita si el! de ce a facut toate alea 2. de ce s-a apropiat atunci de mine? 3. vrea sa ma faca geloasa cu aia? 4.de se uita cand vorbeam despre prietena mea ce faceam eu la ore? 5.de ce a ras la gluma mea? urmatoarele zile eu am jucat fotbal cu el si cu ceilalti si am stat in poarta si face el daca esti in poarta o sa dau numai acolo.6. de ce? si l-am luat pe unu si face te bate si o fata si dupa pe elrolling on the floor si a zambi 7t de ce? va rog cine a raspuns la toate intrebarile si pe rand 1, 2 etc dau funda! si ce sa fac? de ce ma ignora si cu altele vorbestE?

1 răspuns:
| hotshotb a răspuns:

Poate gluma chiar i s-a parut draguta.Eu unul nu cred ca este bine sa incerci sa faci pe cineva gelos.Sunt baiat si stiu ca baietii sunt destul de ingamfatilaughingadica s-ar putea sa se comporte urat cu tine ca sa dea impresia ca nu ii mai pasa de tine.Tu ar trebui sa il intrebi direct de ce te ignora si ce ai facut sa meriti asta happyProbabil ca te place dar incearca sa faca pe durul.Nu cred ca ar trebui sa faca asa dar cred ca incearca sa se convinga pe sine ca nu mai simte nimic pentru tine.