| IubesteEa a întrebat:

Auziti cum se da mesaj cu contacteaza-ma? si inca o intrebare ieri fostul(prieten)m-a facut in toate felurile si i-am tras una ma rog nu tare si cand vorbeam cu prietena mea despre ce faceam eu la scoala el se uita la mine si am zis o gluma si a ras si s-a uitat la mine si la teren la fel dc? a facut toate astea? ce inseama a tachina? de exemplu?

1 răspuns:
| Rockart a răspuns:

Contactează-mă: *111*număruldetelefon# dacă te referi în Cosmote.

A tachina - a necăji, a chinui... în glumă

A râs pentru că gluma era amuzantă, probabil. Poate încă te place.