| Aidutz a întrebat:

Funda:*De cateva zile un baiat se ia de mine si eu nu-l suport, incearca sa ma pupe, nah, cum sunt unii baieti.Azi,vorbea cu un baiat de care mie imi place si trec pe langa ei ca eram in drum spre clasa.Ma lua in brate si eu ii dadui o palma ca nu mai suport sa faca chestii din astea si sa potoli.big grin Credeti ca baiatului de care-mi place are o impresie proasta acum despre mine mai ales pentru ce ii faiacui celuluilalt baiat? FUNDA, PROMIT!

Răspuns Câştigător
| seppuku a răspuns:

Depinde,daca si lui ii place de tine e posibil sa nu-i fi lasat impresie proasta ba din contra a vazut ca esti fata puternica si si nu esti deloc "usoara".In concluzie eu cred ca mai ai sanse destule cu el.Incearca sa intri in vorba cu el,mai glumiti, mai una alta si poate, poatehee hee. Succes!

2 răspunsuri:
| Cosmiinna a răspuns:

Pai depinde, daca s-a vazut ca e pe bune palma probabil si-a facut o parere proasta. dar daca ai fost mai finutza nu cred, oricum daca ar fi o posibila relatie i-ar fi frica sa nu i se intample la fel ca la baiatul astalaughing

| KidDaCuOcHiAlBaStRi a răspuns:

Nu cred unor baieti le plac fetele care stiu sa faca legeawinking