| IubesteEa a întrebat:

Buna ce inseamna cand un baiat iti spune ca te place doar ca prietena, 1. apoi tot se uita dupa tine (nu la prietenele tale, la tine ) si iti zambeste? ieri asa facea si pana la urma prietena mea i-a zis sa ma pupe (ieri era si ziua mea, mi-a zis la multi ani asa si ne-am pupat pe obraz 2. voi ce credeti? Cand eram pe banca tot se uita la mine, cand pleca se intorcea si se uita la mine.Asa si a trecut cu un baiat pe langa mine si ala zicea chiar asa fara sampanie apoi el se uita la mine si mi-a zambit si mi-a zis la multi ani! Asa pe seara i-a zis prietena mea sa ma pupe pe obraz si a venit la mine a intins mana, dar nu mi-a facut nimic 3.credeti ca vroia sa ma ia in brate? asa ca dupa cateva zile mi-a zis ca vrea sa o ia mai usor si m-a intrebat cum imi place sa sarut 4.de ce? va rog sa raspundeti serios dau funda la cel mai bun raspuns si pe rand!
5. ce credeti? 6.si ceva sfaturi?

Răspuns Câştigător
| AndreeaaD a răspuns:

Cred ca ar trebui sa discuti cu el.El este cel care iti poate da niste raspunsuri.
Desi spune ca te place ca pe o prietena, gesturile lui spun altceva.Nu prea avem noi de unde sa stim ce-i in capul lui insa un lucru e sigur, tu trebuie sa vorbesti cu el.
Cred ca ar trebui sa-i spui si lui ce ne-ai spus si noua.Cred ca te macina intrebarile astea fara raspuns.E si normal.Iti zice ceva apoi iti da o alta impresie.Intreaba-l ce are de gand sa faca si de ce se comporta asa din moment ce a zis ca te vede doar ca pe o prietena, asa se comporta el in relatiile de prietenie sau chiar te place si nu stie cum sa o spuna.
Iar tu trebuie sa te gandesti bine la ceea ce simti pentru el si sa fii pregatita pentru orice.