| alecsutzza01 a întrebat:

Buna
funda+vot
Vreau sa-i trimit fostului meu prieten un sms, ne-am deespartit aseara, De ce? scrie mai josbig grin... va rog mult ma ajutati? faceti voi un sms, si ziceti-mi si mie, vreau sa "ii arat prin acel sms, tot ceea ce simt, vreau sa vada, cat de mult il iubesc. el bea, fumeaza, injura" dar nu ma intereseaza, il iubesc pentru ceea ce este, nu pentru ceea ce face, voi ce sms ia-ti trimite va rog mult?
ma numesc Maria, si am 15 ani. am facut cea mai mare greseala din viata mea, si sper sa ma ajutati sa trec peste, va rog mult. am inceput asa.

"Am cunoscut un baiat, pe facebook, eram cam 30km, departe de mine, dupa ce am dat examenele am aflat ca intrasem cu el in aceeasi clasa, la liceu, nu-l cunostea. mi-a bagat id de mess, si am vorbit, ne intelegeam superb, ei pana am inceput scoala, il sti-am in baiat timid "aparentele inseala", am inceput scoala, am inceput o relatie, dupa cateva zile, ne-am certat el mi-a zis Maria "nu vrea sa ma indragostesc de tine, pentru ca nu`mi poti oferii ce`mi doresc eu intr-o relatie, ne-am despartit 2 zile am simtit ca mor, mi-a zis ca eu nu sta intr-o relatie faara sa faca "dragoste"cu fata, mi-a zis ca ma lasa sa ma gandesc daca vreau asa, nu staim ce sa fac, pana la urma mi-am lot inima in dinti, si am facut-o, plangand, "stiu cea mai mare greseala", acum el a zis ca se va indragostii de mine, dar nu a putut, maine era o saptamana de cand am facut dragoste, aseara ne-am despartit, mi-a zis ca ma intelege cum ma simt... dar nu poate sa se indragosteasca de mine, acum nu stiu ce sa fac? ce sms sai trimit?sad

8 răspunsuri:
| LiviuAlan a răspuns:

Uita...stiu ca e greu dar te-a folosit si atat. Uita-l!

| bobby1990 a răspuns:

Plasa. Nu ai cum sa planifici sa te indragostesti de cineva, ci se intampla pur si simplu. Eu zic sa uiti ce s-a intamplat se pe viitor sa nu mai fii asa de "botanista".

| adinaidk13 a răspuns:

Eu daca as fi in locul tau l-as lasa in pace, stiu ca ti-e greu dar nu-i trimite niciun mesaj pentru ca o sa vada ca esti total indragostita de el si apoi o sa te folseasca si mai mult.se foloseste de inocenta ta.nu-l lasa sa faca asta.baftahappy

| gennosuke99 a răspuns:

Nu mai poti sa faci nimic acu. dar mai bine lasa-l. s-a folosit de tine pana la ultima picatura. ideea e ca nu maiare rost acum. cauta pe altcineva care sa te intelega si sa stie cum te simti. cauta pe cineva special care ii pasa si te iubeste la fel cum faci tu. pentru faptul cum esti nu sa te ibeasca daca faci dragoste(sex)

| fifi13 a răspuns:

Eu cred ca nu merita!
cu ced ca a vrut doar sa te foloseasca e un fustangiu thinking

| AkatsukiLgened a răspuns:

Trimitei un sms jignitor da politicos a si da ai facut o mare greseala

| sWeeX a răspuns:

N-are rost sa-i trimiti SMS nici macar sai dai un beep si daca ai minute! Ala a profitat de tine pana in ultimul hal...happy

| KasFreedreams a răspuns:

Te.a folosit...