| Alecsaandrra a întrebat:

funda :*
Vreau si eu niste statusuri in care sa fie de vorba " sa faca el primul pas, sa nu. i fie teama "etc love struck status. u sa fie putin la misto
Multumesc :*

Răspuns Câştigător
| Ingrid16V a răspuns:

"Hotaraste-te odatastraight face, ce tot stai sa te gandesti. Crezi ca ai sa faci o crima, daca-mi spui ca ma iubesti:X"

Sper sa-ti fie de ajutorbig grin

5 răspunsuri:
| Miauti a răspuns:

Pepe are mai legatura. doreste sa ne atraga atentia ca are prieten + ca a mai pus o intrebare ca vrea sa se impace cu el...

deci iti dai seama ce.

Uite aici un statu care sa faca l primul pas "Sant fierbinte, **** ma"

| Alecsaandrra explică:

A?

| Alecsaandrra explică:

Sunteti prosti oh go on

| pepe a răspuns:

Şi ce legatură are cu dragostea şi sexul?

| username_8290 a răspuns:

• Pe noi ne despart 100 de pasi. Fa`l tu pe primul iar eu ii voi face pe restul, 99.