| blondy_6656 a întrebat:

Statusuri >misto:
care`mi spune si miehappy
cele mai misto >status:
Fundyy:X

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Scrie pe Google ''statusuri''...Vei fii surprins de câte vei găsi...

| raisssa a răspuns:

Sa iti zic pe care le mai folosesc eu... taci in liniste''''azi nu, te rog eu nu, poate maine facem cum vrei u""""daca vrei sa taci, foloseste/te din plin:taci!""angajez clown, rog seriozitate""""""si multe altele de dragoste, care imi vin pe momentbig grin

| YoAdrian1996 a răspuns:

Un dnd se legana pe o lista de messenger si pentru ca toti m-au deranjat imediat ignore le-am dat. am invetat-o si eu sper sa-ti placa