| Anonim9800 a întrebat:

Buna! Iau anticoncepționale Logest de vreo 3 ani, problema e ca de aseară am niște scurgeri maronii și dureri ușoare abdominale( ca și când as fi la menstruație). Menstruația s-a terminat pe data de 2 mai, nu înțeleg de ce am scurgerile maronii. Ultimul contact sexual neprotejat, fără ejaculare in interior, l-am avut in data de 7 mai. In ultimele 2 săptămâni am luat medicamente: Vitamina D3, fier, calciu, magneziu. Ar putea afecta aceste medicamente efectul Logest? Sunt șanse sa fiu însărcinată?
Multumesc

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Te sfatuiesc sa mergi de urgenta la ginecolog fiindca asemenea sangerari nu sunt niciodata de bun augur intre menstruatii, nici normale si nici sanatoase.

sanatate multa!

| Mitzupitzu a răspuns:

Ai vreo boala venerica.