| barbie19 a întrebat:

Idei de cadouri de ziua indragostitilor pentru un barbat rac are cineva? Ms.

Răspuns Câştigător
| adrianajollie a răspuns:

Racul este statornic, de casa, fiind placut sa-i cumperi cadouri. Papuci de casa, albume foto, carti de gatit sau alte cadouri de care se pot bucura in casa sau care le-ar imbunatati-o ii vor bucura pe raci.

Racul nu se concentreaza numai pe casa, ci si pe familie. Fiind foarte emotional, cadourile sentimentale ii vor placea foarte mult. De asemenea, racul este strans legat de mancare, asa ca orice ii dai si este legat de gatit ii va prii.

Sugestii pentru cadoul perfect:

Ciocolata, carti, dulciuri, un cos cu fructe, un album foto, un jurnal, o carte de bucate, un gratar, un tratament la spa, un acvariu cu pesti tropicali, un abonament la cursuri de gatit.

nu cred c`o sa te ajute foarte tare asa ca sfatul meu ar fi sa ii dai o poza cu voi 2 inramata n ceva de plus si niste bomboanehappy
Sa va iubiti muuuuuuuuuuuuuuuuuuuult!:*:*
funda?

6 răspunsuri:
| Bl3ndDjBl3nd a răspuns:

Niste mancare pentru raci happy

| eSc a răspuns:

Cumpara+i un lantisor cu un rac!

fundita! eu am cu gemeni!

| basexcu a răspuns:

Zoofilia e o boala happy fa-i cadou o raca

| alexftz_1447 a răspuns:

Ceva care sa ii aduca aminte de voi2, o poza inramata cu o felicitare frumoasa si daca iti permiti financiar ceva pe langa...o inimioara de plus, etc.

| FallenAngelM a răspuns:

Set:parfum, spray sh deodorant
un lant, o bratara,un ceas
un obiect vestimentar(bluza,tricou,camasa, blungi, trening)
ceva memorabil cum ar fi o cana personalizata, perna personalizata
ceva simbolic

sper ca te-am ajutat cat de cat

| idcatalin a răspuns:

Racilor le plac cadourile luxoase. Poti incerca un ceas de aici : http://www.topcadouri.ro/produse-Ceasuri.php

sau ceva mai ieftin o camasa de firma : http://www.topcadouri.ro/produse-Camasi-Barbati.php