| pkgkingu a întrebat:

Imi puteti da niste idei de cadouri pentru iubitul de ziua indragostitilor? As vrea ceva dragut!

Răspuns Câştigător
| Cristi19 a răspuns:

Ceva personalizat gen o rama cu o poza de-a voastra sau un breloc care sa se deschida si sa fie o poza cu voi

3 răspunsuri:
| Cristian_Birmanese_1990 a răspuns:

Daca nu esti sigura de preferintele sale, cauta idei de cadouri generice precum http://www.buyxpress.co/cadouri-pentru-barbati-de-valentines-day/ care se potrivesc in general tuturor barbatilor. Daca ii cunosti gusturile, atunci ar trebui sa te ghideze, vezi si tu care sunt pasiunile sale.

| Anna1902 a răspuns:

Buna :-)
As avea cateva idei:-)
Un parfum dragut, o pernuta in forma de inimioara, 2 cani in forma de inima, una pentru tine una pentru el, un hanorac, dar eu as prefera canile in forma de inima.2 jumatati, cum ar veni :-)
Sau daca nu o poza cu voi 2 pusa intr-o rama foto draguta :-)