| anonim_4396 a întrebat:

ieri jucam adevar si provocare si am primit provocare sa ma frec de un baiat.Ei,nu stiu cum s-a intamplat si dupa provocare m-am simtit putin uda, acolo..cred ca a ejaculat putin.Nu avea cum sa intre, nu? Nu am inca ciclu

6 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Te-ai umezit chiar tu, din cauza excitatiei resimtite. Bineinteles ca ti s-a umezit "pasarica" ta, deoarece nu avea cum sa ajunga "umezeala lui" acolo fiindca nici nu a existat posibilitatea sa patrunda umezeala din exterior in interiorul vaginului tau. Insa ar trebui sa fii foarte atenta de acum incolo ca sa sesizezi daca iti apar semnele premenstruale specifice varstei,(sanii, pilozitatea ce apare la subrat si la "pasarica" scurgerile vaginale zilnice, etc). Multa sanatate.

| Daeuda a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Deci,e impusibil nu? Era doar la suprafata, nu?

| corbulalbrosu a răspuns (pentru Daeuda):

Poti fi foarte linistita deocamdata. happy

| Emilian65 a răspuns:

Cred ca umezeala nu era neaparat de la el. Putea sa fii uda si de la tine. In ambele cazuri sansele de a ramane gravida sunt minime.

| Mussette a răspuns:

E clar ca nici macar clasa a 7a nu esti.
Imprumuti un manual de bio, de a 7a, citesti primele pagini, si poate intelegi cum sta treaba.winking

| cameleonu05 a răspuns:

Ai facut si tu baiatul fericit ....zambeste.