| Te besk a întrebat:

imi da si mie cineva status de dragoste? Si stii pentru >ce?:"Pentru ca vreau sa pun la avata ca sa observe o persoana ca il iubesc si sa-si dea seama de aoclo ceva de genu de status ca sa ii dea de gandit la o persoana.Multumesc, dau fundita:*:X:Xlove struck

1 răspuns:
| YoAnNa a răspuns:

In dragoste e o inima rosie plina de sange care se varsa in rau.

Stiu ca tu nu ma iubesti, dar nu-mi pot schimba sentimentele!

Saruta-ma si vei vedea stelele. Iubeste-ma si ti le voi da.

Este o singura boala care nu poate fii tratata! Dragostea pentru tine.

Cred ca ai obosit, pentru ca ai alergat prin mintea mea toata ziua!