| Te besk a întrebat:

imi da si mie cineva status de dragoste? Si stii pentru >ce?:"Pentru ca vreau sa pun la avata ca sa observe o persoana ca il iubesc si sa-si dea seama de aoclo ceva de genu de status ca sa ii dea de gandit la o persoana.Multumesc, dau fundita:*

6 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Iubesc. dar oare sunt iubita? - status asta ar trebui sa-l faca sa se simtahee hee.

| VodkaCoca a răspuns:

Daca cineva m-ar intreba ce inseamna o viata frumoasa, m-as apleca asupra umarului tau, te-as strange in brate si as spune "uite asta.

Te iubesc 12 luni dintr-un an, 7 zile dintr-o saptamana, 24 ore pe zi, 60 secunde dintr-un minut, iar daca mi-ar ramane o singura secunda in plus… te-asi iubi!

| kaya a răspuns:

1. Daca m-ar intreba cineva ce as alege intre viata si tine, as alege viata, iar tu ai pleca suparat nestiind ca viata mea esti tu big grin
2.Ingeras din cer picat,
ochii tai m-au fermecat,
dintr-o singura privire,
s-a nascut a mea iubire.
3. Vocea dezminte dar inima nu minte
TE IUBESC!

4. Daca as fi un fluture mic m-as ascunde intr-un plic. Iar cand plicul s-ar fi rupt as iesi sa te sarut

5.Esti baiat atragator dai sperante fetelor de baieti invidiat ca ai multe finte in cap multe fete pacalesti dar pe mine ma iubesti

6.Scriind aceste versuri, la tine ma gandesc, iar tu citind in urma sa stii ca TE IUBESC!

7.Aseara au cazut 200 de stele. Nu mi-am pus 200 de dorintze ci 1 de 200 de ori. Sa ma iubesti asa cum te iubesc si eu.

8. Daca cineva va bate la poarta sufletului tau sa-i spui ca usa e incuiata iar cheia o am doar eu!

9. Dragostea e ca o clepsidra cand ti se umple inima ti se goleste creierul
10."Voi credeti ca, cu 2-3 vorbe frumoase inima imi castigati?laughing Doamne ce va inselatilaughing""

11.Ingeras din cer picat, ochii tai m-au fermecat, dintr-o singura privire, s-a ivit a mea iubire!:X

12. Dnd, decat daca vrei sa-mi spui ca ma iubesti

| bblock69 a răspuns:

"Ma privesti/ si stiu ca ma iubesti!/"

| KimY a răspuns:

Iubirea apare ca o raza de soare
Acea raza esti tu
sa stii ca te iubesc mult.

| vampiregirl a răspuns:

Uite
daca m-ar intreba cineva ce as alege intre viata si tine, as alege viata, iar tu ai pleca suparata nestiind ca viata mea esti tu big grin

Hai sa ne inpartim lumea! luna mie, stelele tie. oceanul mie. Pamantul tie dar mai bine totul tie si tu mie.
il iubesc da prostu nu-si da seama.

Te iubesc si am scris pe zapada dar razele soarelui vor sterge aceste cuvinte. Te iubesc am scris pe plaja dar un val obraznic si v-a lua cu el in adancuri aceste 2 cuv.ESTE SCRIS TE IUBESC IN INIMA MEA SI DE ACOLO NIMENI NICIODATA, NICIODATA NU V-A PUTEA SA LE STEARGA.pentru ca te iubesc si o sa te iubesc cat voi exista
Vorbesc cu el,
dar te am în gând pe tine.
Îl ating pe el,
dar te simt pe tine.
Îl sărut pe el
Gândindu-mă că te sărut pe tine.
M-am cuplat cu el
ca să te uit pe tine.
Cu toate astea
Nu-l iubesc pe el,
Te iubesc pe tine!

Te iubesc la nebunie ca un tort pe farfurie, te-as manca cu lingurita si ti-as saruta gurita

Seara se lasa, Stelele sclipesc, Iar eu IUBIREA mea, Tot la tine ma gandesc.

Succes!