| EMYnescu a întrebat:

Buna imi place de o fata care e in calasa cu mine iar eu nu stiu daca ea ma place si nu stiu cum sa-i spun ca o plac aveti voi variante?

Răspuns Câştigător
| cookie09 a răspuns:

Pai. o inviti la un ceai daca tot e iarna si dupa o conduci acasa si. cand ajungeti in fata casei ii spui ca tii foarte mult la ea si vrei sa fiti mai mult decat prieteni si dupa o saruti happy... nu e chiar asa de greubatting eyelasheshee hee

6 răspunsuri:
| GwenS a răspuns:

OfOfOf de acum ma enervati cu intrebarile astea. faceti si voi ca minelaughing: spune-i direct...adika nu TE PLAC! eu spui usor, insa daca acea fata e mai pretentioasa poti sa o inviti undeva, trebuie sa tii cont de toate "datele" despre ea.

| andreea_5415 a răspuns:

Buna si eu sunt tot fata
si miar place sa imi fie dovedit ca nma place cineva aducandumi o floare si un biletel in care sa imi spuna cat de mult ma place
daca esti timid, pune-i acele fete o floare(trandafir)in banca + un biletel prin care ii dai indici despre pers care ii pune trandafiru daca nu isi da seama atunci fate sa te vada odata cand il pui
sper ca sfatul mei iti e de ajutor si sa reusesti sa ii arati acelei fete ca o placi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai. incearca sa te comporti frumos cu ea... sa o mai cicalesti cate putin prin clasa, vorbiti pe mess, incearca sa te apropii de ea. Odata ce o sa deveniti foarte buni prieteni, s-ar putea ca ea sa ajunga sa te placabig grin. Incearca sa fii cat mai amuzant, sa faci glume. Dar ai grija sa nu fie proaste. laughing. Si. dupa ce deveniti prieteni buni, ii zici ca iti place de ea. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

.happy si la noi in oras este un liceu. Eminescu, poate esti coleg cu ficamea? eu iti zic asa spune-i fete ce simti, ce pierzi? gandeste-te eventual un refuz in viata sunt lucruri care trebuie facute cand le simti pentru ca mai tarziu sa nu-ti para rau ca nu le-ai facut

| Teo1990 a răspuns:

Sincer si eu am avut asemenea chesti de inurat prima data am fost timid cu anii am spus-o in gura mare in clasa 1 zi 2 am fost loat in rasp peorma toti au uitat insea persoana iubita nu nu ar trebui sa-ti fie rusine mie mi-a fost mult timp si mi-a fost greu pana in acea zi big grin

| Alina_5220 a răspuns:

Pai ai putea sa te oferi sa o duci acasa dupa scoala. O intrebi daca are prieten si daca ar fi interesata de o relatie.winking

BAFTA!