| DavisDRIFT a întrebat:

plac o fata care si ea la randu ei ma place, dar nu stiu cum sa ii spun daca vrea sa fie cu mine.

6 răspunsuri:
| Schwarzz a răspuns:

Vai ce greu e yawn
Deci te bagi in vorba cu ea, dupa ce vorbiti daca a iesit bine o inviti undeva la un suc, etc.

| Chriistos a răspuns:

Scrii pe cer cu un avion de ala ca in filme.

| RTDRomania a răspuns:

Pai poti sa ii spui de exemplu:
Daca esti cu ea afara poti sa ii spui ca vrei sa ii spui unei fete daca vrea sa fie cu tine si ii zici daca poti proba cu ea si daca zice ca da ii spui

| miamia1 a răspuns:

Invit-o la o plimbare prin parcthinking Sau la un suc... Si in timp sa va plimbati ii zici ca e draguta, apoi ca o placi si ca ti-ar placea sa fiti impreuna si o intrebi ce parere are ea. Sa ai grija sa nu lasi sa se aseze o patura de jena peste voi, ok?laughing Ia-o de mana si plimbati-va in continuare, fa glumite. Bafta!:*

| SixOnTheBeach a răspuns:

Nu trebuie sa ii spui nimic spune-i chestii dulci inceaca sa o iei de mana iar daca te respinge fii sigur ca te place... nu glumesc... asa face o fata cand place un baiat daca nu e asa tupeista. daca te respinge incearca din nou si etc. si intr-o zi du-te la ea si sarut-o e cea mai buna tehinica, garantez. FUnda?

| SfaturiBune a răspuns:

E foarte simplu! Nu ii spui.