| leo01nard a întrebat:

imi place de o fata din clasa si nu stiu ce sa fac
ma puteti ajuta
ea este o fata asa....nu se amesteca si stie multe lucruri(nu ma refer la invatatura) nu e genul ala de fata care se baga si asa va rog ajutati-ma
p.s. daca stie cineva un link co melodii de dragoste la pian sa mi-l spuna (cant la pian)

Răspuns Câştigător
| NoSmile a răspuns:

Buna!
E o fata la locul ei, timida si bine crescuta care n-o intereseaza ce fac ceilalati.
Cum s-o cuceresti?
Zambeste-i!
Caut-o cu privirea!
Stai cat mai mult in preajma ei.
Priveste-o!
Ba chiar vorbeste cu ea. Poti merge la ea sa faceti cunostinta(daca nu va cunoasteti) apoi vorbiti lucruri generale.
Astfel o sa te apropii de ea.
Apoi, vezi ce semne da si ea, iar atunci cand iti sunt inapoiate semnele de ''imi placi'' treci la nivelul urmator.
Succes!

1 răspuns: