| LollaBolla a întrebat:

Imi place de un baiat dar nu stiu daca si el ma place. Va spun doar ca el mereu cand coboara scariile si eu ma uit sa vad cine vine se uita in ochii mei sau cand pleaca in curtea scolii sa joace fotbal si sunt si eu acolo mereu intoarce capu dupa mine dar asa o secunda si apoi nu ma mai baga in seama sau cand trec pe langa el lasa capu in jos... ce sa cred? Prietenele mele mi-ai spus ca ma place si blah blah blah dar nu stiu.

Răspuns Câştigător
| XxMadyBlackAngelxX a răspuns:

Pai nu stiu ce sa zic thinking exista doua raspunsuri in cazu` asta. 1. Sa iti atraga atentzia pentru ca il placi tu pe el si vrea sa fii nebuna dupa el.sau 2 te place si ii este rusine sa iti spuna ce simte happy. Acum tu il cunosti mai bine.winking

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat