| Anonimacddddfdfdf a întrebat:

Imi place de un baiat, darel e cu o fata pe care o place mai mult, dar fata aia profita de el. si am incercat sa ii spun darel nu ma crede. Ce pot sa fac? vreau sa fiu cu el. Dati-mi niste sfaturi de cucerire... oricum fata aia cu care e el acum il place pe un prieten de al meu

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fii alături de el. Vorbele nu îl încălzesc cu nimic.Ideal ar fi să îi aduci dovezi pentru a vedea cu propriii lui ochi.

Încearcă să îi fii alături. Sfătuieste-l. Dacă se va despărţi de ea va fi uşor vulnerabil.Te poţi apropia mult de el, arătându-i că întradevăr ţii la el şi îi vrei binele.Invită-l la o plimbare, suc.

4 răspunsuri:
| Loser8299 a răspuns:

Încearcă sa o omori pe respectivă.

| elena64 a răspuns:

Fi tu insus si daca nu merge asa ignora-l sau ajut-o pe tipa aia sa se cupleze cu prietenul tau si atunci ii spui acestui baiat ca prietena lui il insala. Bafta!:*

| alexifrumos a răspuns:

Poi...incearca sa ii arati adevarata fata a tipei. daca nu te crede atunci incearca sa ii dovedesti k il iubesti mai mult decat acea fata... si inceatrca diin rasputeri sa fi mai aranjata drekt de obicei

| sicatrica a răspuns:

Parerea mea este sa astepti! Asa nu faci decat sa pici aiurea. El te va crede o disperata si te va dispretui, fata cealalta poate sa te acuze ca te bagi intr-o relatie (si are dreptate) si apoi oricand se poate baga alta fata in relatia ta cu el si va avea mereu o scuza k si tu l-ai despartit de alta