| xXCarolinaXx a întrebat:

imi place de un baiat din clasa de la mine. Faza e ca eu nu stiu daca el ma place. Dar el se tot baga in vorba cu mine doar la scoala pe mess nu.Radem impreuna dar banuiesc ca ii place de prietena mea deoarece vorbeste multe chestii cu ea ii bine mana pe picior etc. Dar astazi in pauza ma pupat pe obraz iar in pauza urmatoare mi-a mai dat un pupic pe celalalt obraz...ma priveste atent in ochi si apoi rade, cand imi intorc privirea spre el se uita si el la mine si imi zambeste. ce ziceti? Ma place sau nu?

multumesc. Dau Fundita la primul raspuns Bun. La restul dau vot.love struck

Răspuns Câştigător
| alexutza003 a răspuns:

Poate la tine ii place mai mult felul tau de a fi si la pritena ta eu place corpul incerca sa il bagi si tu in seama pe mess faceti conversatie daca vezi ca incepe sa vb cu tine pe mess si te baga apoi si el in seama inseamna ca te place poate e mai timid si trebuie sa faci tu primul pas

2 răspunsuri:
| Pho3nix a răspuns:

Hm, probabil te place din ce ai zis tu mai sus dar nu e sigur. Incearca sa te bagi in seama pe mess si vezi daca vorbeste cu tine, vezi daca socializeaza.
Lasa sa vina totul de la sine si daca te place, probabil o sa-ti zica si cine stie, poate o sa fiti impreuna. Mult succes.

| aniriiiiii a răspuns:

Probabil pe prietena ta o considera..."ceva" pe care poate pune mana dar u esti speciala. muta`te la o ora in banca cu el si arata`i ca si u il place, pupa l si u pe obraz cand nu se asteapta si incearca sa vorbesti mai mult cu el pe mess, sa te joci adevar sau proovocare si sa i pui o intrebare de genu "e adevarat ca iti place de o fata de la noi din clasa?" asta cred ca va functiona