| Letisia a întrebat:

Buna imi place de un baiat din clasa mea! Acus 2 ani ii placea de mine iar anul trecut spunea chesti urate despre mine! Iar anul acesta se poarta normal. CE INSEAMNA ASTA? Oare ma place! Ce sa discut cu el? Dati-mi va rog un sfat! Pleasehappy

Răspuns Câştigător
| Anonima264 a răspuns:

Buna!
1.Probabil era suparat pe tine, dar ia trecut si din asta se poarta normal(asta inseamna)!
2.Este si normal sa se poarte normal, nu ca se poarta asa fiidnca te palce.
3.Pai discuta cu el despre scoala, mai intreaba-l lucruri personale..cam ce iti vine tie prin cap s dicuti cu el!

2 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Cred ca te place si discuta cu el diverse, subiecte de scoala, de filme, muzica, vedeti voi

| neutrino a răspuns:

Este normal ca un baiat sa se poarte (si) cu o fata normal. Asta nu inseamna ca te place.